Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas +48 665 245 772

O nas

Pomysł pojawił się w naszych głowach dawno temu. Nasionko kiełkowało powoli, czekając na sprzyjające okoliczności. Dojrzeliśmy, doceniliśmy zdrowie, naturę, relacje z bliskimi, prostotę. Nabraliśmy odwagi, włożyliśmy serce...wyrosła Zielona Pietrucha.

Jesteśmy rodziną i grupą przyjaciół. Zależy nam na zdrowiu najbliższych i nie jest nam obojętny los naszej Planety. Wierzymy, że dokonując dobrych wyborórw w codziennym życiu możemy mieć wielki wpływ na kształt wspólnej przyszłości. 

Victor Lindlahr w 1923 roku napisał "90% chorób znanych człowiekowi spowodowanych jest przez tanią, kiepskiej jakości żywność", zatem "jesteś tym co jesz". Oczywiste jest więc, że powinniśmy codziennie dbać o to co trafia na nasze talerze. W delikatesach Zielona Pietrucha znajdziecie wyłącznie najlepszą, najmniej przetworzoną, naturalną żywność bez chemicznych, sztucznych dodatków oraz szkodliwych pestycydów. Większość produktów w naszej ofercie posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego lub osobiście zostało przez nas sprawdzonych.

Stawiamy na lokalnych, polskich dostawców bo to niezwykle ważne, by czas między zbiorem warzyw i owoców a momentem ich spożycia był jak najkrótszy. Świeżo zebranych plonów nie trzeba transportować tysiące kilometrów, dzięki czemu nie zawierają one chemii używanej do konserwacji oraz są przyjazne planecie.

Być może już się znamy. Zanim stworzyliśmy delikatesy przygodę ze zdrowym jedzeniem rozpoczęliśmy serwując "good fast food" w naszej przyczepie gastronomicznej nad Jeziorem Sławskim. Przepyszne tosty, firmowy makaron "Zielona Pietrucha",  świeże i pełne witamin zupy oraz sałatki serwowane w jadalnych naczyniach spodobały się naszym klientom. Przez pierwszy sezon otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii, uśmiechów, porad i wsparcia. Nabraliśmy wiatru w żagle i chcemy więcej!

Pragniemy dzielić się wiedzą, pomysłami, radością. Chcemy zarazić naszych klientów miłością do natury. Będziemy Was karmić, gotować dla Was, organizować warsztaty, spotkania, akcje ekologiczne.

Zapraszamy!

Kasia - ochroną środowiska zajmuje się od początku swojego życia zawodowego, na zdrowiu skupiła się od kiedy została mamą, ciągle w ruchu, wegetarianka.

Magda - jedyny umysł ścisły w naszej drużynie, zmęczyło ją życie korporacyjne, lubi gotować, poświęca całe noce na pogłębianie wiedzy z różnych przedziwnych dziedzin naukowych, kociara.

Piotr - dietetyk, nasz artysta: maluje, gra na wielu instrumentach, jest duszą towarzysta, z każdym znajdzie wspólny język.

Dlaczego z nami?

100
Kategorii
produktów
860
Produktów
w magazynie
120
Wysyłek
dziennie
790+
Zadowolonych
klientów

Dzisiaj jest pierwszy dzień z reszty Twojego życia!
José Saramago

Telefon 665 245 772 czynny w godzinach: 10.00-18.00 E-mail delikatesy@zielonapietrucha.pl